HISTORIA PISANA INTERNETEM...

20 lat SOLIDEX — 1990-2010

20 lat SOLIDEX — 1990-2010
rok 2018

Początek roku 2018 upłynął pod znakiem uczestnictwa SOLIDEX w wielu branżowych wydarzeniach.

W styczniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu pod nazwą Check Point Experience 2018. Konferencja, która co roku odbywa się w innym miejscu świata, tym razem miała miejsce w Barcelonie. Nasi SOLIDni Eksperci oddelegowani na tę konferencję mieli okazję zapoznać się z najświeższymi rozwiązaniami w systemach bezpieczeństwa cybernetycznego, które będą mogli wdrażać także u Klientów.

Kolejnym ważnym wydarzeniem, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć, było Forum F5 w Warszawie, w którym braliśmy udział jako Złoty Partner. Konferencja pozwalała na szersze spojrzenie na branżę IT – uczestniczyli w niej bowiem nie tylko inżynierowie, ale również przedstawiciele handlowi doskonale znający rynek usług informatycznych.

Zachęceni zainteresowaniem okazanym w ubiegłym roku przez odwiedzających Targi Pracy organizowane przez Akademię Górniczo-Hutniczą, w tym roku postanowiliśmy zaprezentować się jeszcze szerszemu gronu studentów i absolwentów uczelni technicznych. W marcu SOLIDEX brał udział w Targach Pracy AGH, a także Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków Politechniki Warszawskiej, Inżynierskich Targach Pracy Politechniki Gdańskiej oraz XXII Targach Pracy Politechniki Poznańskiej. Wszystkie nasze stoiska cieszyły się sporym zainteresowaniem, a nasz udział w Targach zaowocował nawiązaniem współpracy z młodymi inżynierami w aż czterech spośród naszych lokalizacji.

W drugim półroczu SOLIDEX uczestniczył w szeregu konferencji sektora bankowego: Forum Bezpieczeństwa Banków, konferencji Horyzonty Bankowości oraz konferencji IT@Bank 2018.

Byliśmy również organizatorami serii warsztatów z naszymi Partnerami oraz wydarzenia „Solidex Sales Kick Off” w Lidzbarku Warmińskim, które miało charakter szkoleniowo-integracyjny dla naszego Działu Sprzedaży oraz naszych Partnerów Technologicznych.

W połowie listopada 2018 roku, po wnikliwym audycie prowadzonym przez firmę Cisco, SOLIDEX po raz kolejny otrzymał status Złotego Certyfikowanego Partnera Cisco Systems (Gold Certified Partner).